biznes subskrypcyjny

Czy wynajem Apple się opłaca? Sprawdź!

Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą, ale nie stać Cię na zakup za gotówkę nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz telefonów? Możesz zdecydować się na wynajem. Apple to urządzenia najwyższej jakości, które są wykorzystywane przez profesjonalistów. Jeśli zamierzasz uruchomić nowe biuro projektowe lub po prostu cenisz sobie bezawaryjność firmowego sprzętu, koniecznie zainwestuj w biznes subskrypcyjny.

Co to takiego? Otóż biznes subskrypcyjny polega na tym, że w ramach umowy dzierżawy zyskasz dostęp do najnowocześniejszych urządzeń komputerowych oraz telefonów od topowych producentów. To szansa na szybszy rozwój swojej działalności gospodarczej, ograniczenie kosztów korzystania ze sprzętu oraz pełne wsparcie techniczne w razie awarii któregokolwiek z wynajmowanych urządzeń.

Wynajem Apple a biznes subskrypcyjny – czy to bezpieczne?

Decydując się na wynajem Apple, nie musisz martwić się o formalności ani kwestie serwisowe związane z użytkowaniem nowoczesnego sprzętu komputerowego. To nowoczesna forma korzystania ze sprzętu dla firmy. Decydując się na biznes subskrypcyjny, nie musisz martwić się o koszty początkowe dla działalności gospodarczej. Wyposażysz wszystkich pracowników firmy w najnowszy sprzęt Apple i to bez wpłaty początkowej.

To oznacza, że jedyne wydatki to koszt miesięcznej subskrypcji. W tym przypadku Twoje wydatki będą uzależnione od tego, jaki rodzaj sprzętu chcesz wziąć na wynajem. Apple to przede wszystkim komputery i urządzenia, ale koszty wynajmu takiego sprzętu nie powinny przekraczać kilkuset złotych miesięcznie za jedno urządzenie.

Dodaj komentarz