salon fryzjerski poznań

Keratyna czy botoks włosów – jak reklamować w salonie fryzjerskim

Każda kobieta marzy o pięknych lśniących zdrowo wyglądających i prostych włosach. Niestety bardzo często jest to możliwe tylko w momencie kiedy pomoże nam w tym profesjonalny salon fryzjerski (https://www.piotrsierpinski.pl/). W obecnej chwili fryzjerzy mają dla nas ogromna ofertę różnorodnych zabiegów na włosy, których zadaniem jest odbudowa i regeneracja włosów, a przede wszystkim poprawa ich wyglądu.

Najczęściej wybieranymi przez kobiety z zabiegami są botoks na włosy oraz keratyna.  Oba przynoszą natychmiastowy efekt, a włosy są odżywione, odbudowane, a przede wszystkim także proste. Pasma włosów są gładkie, lśniące i miękkie. Jednak to w zasadzie jedyne elementy które łączą oba te zabiegi. Różnią się one natomiast technologią wykonywania zabiegów, ale przede wszystkim działaniem w głąb włosa oraz samym mechanizmem wnikania preparatu.

Keratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem który powoduję zmianę struktury włosa, przez co pasma stają się proste i gładkie,

W przypadku botoksu włosy są odżywione, ale również wypełnione od wewnątrz. Każde uszkodzenie włosa w środku jest wypełnione i odbudowane, stąd tez nazwa botoksu, który zazwyczaj kojarzony jest z botoksem twarzy który wypełnia zmarszczki. Często ten rodzaj zabiegu wykonywany jest właśnie na włosach po zabiegach fryzjerskich wykonywanych keratyną.  Zabieg ten w żadnym stopniu nie ingeruje w zmianę struktury naszych włosów, a jedynie odbudowuje je i sprawa, że włosy są proste gładkie i zdecydowanie lepiej się układają.

To na który z tych zabiegów się zdecydujemy, powinno być uzależnione przede wszystkim od naszego fryzjera. Dobry fryzjer poprzedzi swoją prace wnikliwa analizą i rozmową, na podstawie której wywnioskuje, który z zabiegów będzie dla naszych włosów najbardziej korzystny i odpowiedni. A także sprosta naszym oczekiwaniom i spowoduje że będziemy w stu procentach zadowoleni z efektu końcowego. Warto również zwrócić uwagę na to aby zabieg były przeprowadzone w profesjonalnym salonie fryzjerskim tylko wówczas możemy mieć pewność, że efekty będą odpowiednio trwałe i zadowalające.

Dodaj komentarz